Termal şehirler arasında yer alan ve her geçen gün bu anlamda gelişimini devam ettiren şehirlerden bir tanesi de Afyon olarak karşımıza çıkıyor. Turistik anlamda sayısız insan hizmet veren bu güzide şehrimiz için bizler de hizmet sektöründe çalışmalar yapıyoruz ve konteyner satışlarımız ile birlikte huzurlarınıza çıkıyoruz. Termal tesisler konusunda en gelişmiş alanlardan bir tanesi de Afyon ve özellikle Sandıklı ilçesi ile birlikte bu konuda Türkiye’nin önde gelen adreslerinden bir tanesi diyebiliriz. Termal tesisler için hizmet veren firmamız konteynerler aracılığı ile buradaki barınma sorunun en ekonomik şekilde hallediyor. Pratik çözümler konusunda firmamıza ve ekibimize fazlasıyla güveniyoruz ve en önemlisi sizlerin sunduğu destek ile daha kaliteli çalışmalar sergiliyoruz.

Yerli ve yabancı turistlerin belli dönemlerde konaklamak için ziyaret ettikleri Afyon, termal tesislerin gelişimi için gerekli çalışmaları yapıyor ve prefabrik yapılar konusunda da bizden hizmet alıyor. Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilir ve termal tesisinizi çok daha gelişmiş bir hale getirebilirsiniz. Barınma sorunlarına pratik çözümler sunan bu yapılar, şık tasarımlar ile birlikte daha modern bir görüntü anlayışı ile sizlere sunuluyor. Basit bir evden çok daha kullanışlı ve konforlu olan konteynerler için sizler de firma iletişim numarasından bizlere ulaşarak ilgili siparişlerinizi verebilirsiniz ve haftanın her günü canlı destek hattımızla huzurlarınızda olduğumuzu da belirtmek istiyoruz.

Prefabrik yapıların günümüzde diğer yapı türlerinden daha popüler oluş sebebinin başında; daha ekonomik, taşınabilir, dayanıklı, uzun ömürlü ve tasarımlarında daha estetik görünümü gelmektedir.

Konteynerlar tek parça üretildiği gibi katlanabilir konteynerlarda yapmaktayız. Vidalı, civatalı sistem ile tavan ve tabanları kaynaklı sistem ile yaşam konteynerları yapılmaktadır. Dış paneller ise; Rollformda çekilmiş 1-2 mm kalınlıgında galvanizli sacdan "U" ve "C" profillerinden oluşan çelik karkas üzerine giydirilmektedir. Konteynerlar dış yüzeylerde ise galvanizli sac kaplaması, siding vb. ürünler uygulanmaktadır. Bu seçenekler müşterimizin tercihine bağlıdır.

Asia prefabrik olarak ilkemiz müşteri tercihlerini, ileri teknoloji kullandığımız tekniklerimiz ile destekleyip müşterilerimizin hizmetine hayallerindeki yapıları sunmaktır.© 2013 Asia Konteyner | Tüm Hakları Saklıdır. A PRestige Reklam Ajansı